چرا اکوستیک؟

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 20 خرداد 1396 در ساعت 13 : 39 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ضدصوت و عایق نمودن درب اولین اقدام در جهت کاهش و انتقال امواج صوتی به داخل محیط میباشد.بسیاری از افراد تماس گرفته و مشاوره لازم جهت کاهش الودگی صوتی را دریافت نموده و درخواست حذف کامل  سر و صدا مینمایند اما متخصصین ما بر کاهش الودگی صدا تاکید مینمایند نه حذف 100 درصدی ان. مقدار واقعی اکوستیک بیم 30 تا 90 درصد بوده و مقادیر خارج ان غیر واقعی و بازارگرمی میباشد لذا خود میتوانید انرا امتحان نموده و از مرکزی که ادعای 100 درصدی دارد ضمانت نامه دریافت نمایید.

 

   درب چرم و اکوستیک اداری ضدصوت ضدصدا چرم درب    درب چرم و اکوستیک اداری ضدصوت ضدصدا چرم درب

این دو درب اکوستیک و چرمکوبی شده که طرح ان با دوخت لوزی شکل که یکی با گل میخ ترک و دیگری با دگمه چرمی چرمکوبی شده است.

 

درب چرم و اکوستیک اداری ضدصوت ضدصدا چرم درب

این درب چرمکوبی بدون دوخت و لمسه بوده و چارچوب درب نیز چرمکوبی شده و یک نمونه بسیار زیبا و ساده میباشد.در همه دربها مهارت پوششی به کار رفته به گونه ای که هیچ اثری از منگنه یا چسب بر روی درزها مشاهده نمیشود.

آکوستیک,آکوستیک چیست,اکوستیک,درب چرم و اکوستیک,درب چرمی و ضدصوت,درب چرم و عایق,درب عایق و چرم,بهترین درب چرم,شرکت درب چرمی,شرکت درب چرم,درب چرم و اداری,درب اکوستیک و اداری,درب,درب اداری,چرم درب,چرم درب اکوستیک,درب ضدصوت,درب ضدصدا,درب ضدصدا و عایق,صداگیری درب,درب ضدصدا و چرم,عایق درب,درب خارجی,درب چرمی اکوستیک,درب شرکتی,درب عایق,عایق بندی درب,دری ضدصوت,درب ضد صوت,ضدصوت درب,درب ادارات,چرم کردن درب,چرمی کردن درب,روکش چرمی درب

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :